Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

Türk Telekom kullanıcılarının taahhüt sorgulama yapması yani farklı kampanyalar için, nasıl bir taahhütname verecekleri bilgileri tek tek bu yazımız altında listelenecektir. Aşağıdaki taahhütnamelerin çıktısını alıp, gerekli alanları doldurup, Türk Telekom bayiliklerinden başvuru yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 1 444 numaralı hattı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom, Diyanet, Aile Sağlık Merkezi, bankalar gibi alanlar için de gerekli taahhütnameler mevcut. Bu konu genelde en çok kullanılan taahhütnamelerden oluşmaktadır. Ayrıca, online başvuruları https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/web/destek/internet/Sayfalar/ADSL-Satin-Alin.aspx adresinden yapabilirsiniz.

Belirtilen Taahhütnameler, ödeme sürelerinde ödemelerinin yapılması gerekmektedir. Türk Telekom fatura ödemeleri hakkında tüm bilgilere https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/web/destek/faturaislemleri/Sayfalar/Odeme-Noktalari.aspx adresinden ulaşmanız mümkündür. Ayrıca, hemen her bankadan hesaptan otomatik ödeme talimatında bulunmanız mümkünken, kredi kartından otomatik ödeme talimatını bazı bankalar sağlayabilmektedir. İlgili banka listesine yine yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilir, bankanız ile iletişime geçerek otomatik ödeme talimatında bulunabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Türk Telekom Taahhüt Sorgulama"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
murat
Ziyaretçi

sakın kanmayın sözleşme içeriği ile kullandığınız paketi kontrol edin 24 mb hız sözleşmesi yaparsınız 8 mb bağlıyorlar hiçde size bilgi vermeden

wpDiscuz