Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

Türk Telekom Taahhüt Sorgulama

Türk Telekom kullanıcılarının taahhüt sorgulama yapması yani farklı kampanyalar için, nasıl bir taahhütname verecekleri bilgileri tek tek bu yazımız altında listelenecektir. Aşağıdaki taahhütnamelerin çıktısını alıp, gerekli alanları doldurup, Türk Telekom bayiliklerinden başvuru yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 1 444 numaralı hattı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom, Diyanet, Aile Sağlık Merkezi, bankalar gibi alanlar için de gerekli taahhütnameler mevcut. Bu konu genelde en çok kullanılan taahhütnamelerden oluşmaktadır. Ayrıca, online başvuruları https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/web/destek/internet/Sayfalar/ADSL-Satin-Alin.aspx adresinden yapabilirsiniz.

Belirtilen Taahhütnameler, ödeme sürelerinde ödemelerinin yapılması gerekmektedir. Türk Telekom fatura ödemeleri hakkında tüm bilgilere https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/web/destek/faturaislemleri/Sayfalar/Odeme-Noktalari.aspx adresinden ulaşmanız mümkündür. Ayrıca, hemen her bankadan hesaptan otomatik ödeme talimatında bulunmanız mümkünken, kredi kartından otomatik ödeme talimatını bazı bankalar sağlayabilmektedir. İlgili banka listesine yine yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilir, bankanız ile iletişime geçerek otomatik ödeme talimatında bulunabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz