Kod Adı : Batman Yepyeni Foursquare

232

foursquare-yeni
Bu yıl içinde iki ayrı uygulama olarak yola devam etme kararı alan dünyaca ünlü mekan paylaşma ve check-in uygulaması Foursquare tamamen yeni bir yüz ve tasarım ile deyim yerinde ise baştan yaratılmış durumda.
Foursquare bugün kendi resmi blogundan konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Uygulamada en göze çarpan ilk değişim logosunda meydana gelmiş durumda. Artık Foursquare logosunda check-in ile ilgili bir şekil yok bunun yerine Foursquare yaratıcıları logo için süper kahramanların logolarından esinlenmiş izlenimi var diyebiliriz.
Tamamen yenilenen Foursquare “Batman” kod adı ile lanse ediliyor. Burada uygulamanın aslında en can alıcı noktası ise tamamen kullanıcıya özel olarak kendini kullanım sırasında geliştiriyor olması. Yani iki kullanıcının ekranlarında gördükleri aynı olmayabilir. Bunun sebebi de uygulamanın kullanım süreci boyunca kullanıcının beğendiği ve sıklıkla ziyaret ettiği lokasyonlarla alakalı olarak kendini güncellemesinden kaynaklanıyor.
Yeni tasarımda Foursquare içerisinde özelleştirilen içerikler pembe renkte olacak. Sadece Foursquare kullananlar için burada check-in butonu olmayacak ama Foursquare’ın Robin’i olarak anılan Swarm’ı kullananlar Foursquare üzerinden check-in işlemi yapabilecekler.
Tamamen yenilenmiş olan Foursquare iki hafta içinde kullanıma sunulacak.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments