Turkcell T-Fit Çıktı

466

Turkcell alanındaki liderliğini her koşulda tüketicilere sunmaya ve bunu sürekli kılmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor. Ve son dönemlerin en çok merak edilen trendlerinden olan giyilebilir teknoloji kervanına Turkcell’de katılmış oldu.

T-50 model telefonu piyasaya sürdüğü sırada T-Fit için piyasaya çıkış tarihi olarak çok da uzak olmayan Temmuz sonunu gösteren Turkcell dediğini yaptı ve T-Fit piyasaya sürüldü.

T-Fit kullanmak isteyen tüketiciler en az Android 4.3 versiyonu yüklü bir cihaza sahip olmalılar, bu T-40 sahipleri için pek de güzel bir haber değil malesef. Akıllı telefonunuz ile senkronizasyon sağlamak için Turkcell abonesi olmanız şart. T-Fit akıllı telefon alımlarındaki sözleşmelere ek ayda 5,90 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak ancak T-Fit’i direkt almak isteyenler için fiyat 119 TL olarak belirlenmiş durumda.

Turkcell’in ilk göz ağrısı diyebileceğimiz T-Fit sizler için neler sunuyor bakalım:

– USB şarj imkanı ile kolay şarj, 3 güne kadar şarj ömrü
– Bluetooth v4.0 teknolojisi ve çok hassas hareket algılama teknoljisi
– 0,49 inç OLED ekrana sahip T-Fit bilek hareketi ile ekran kontrolü sağlıyor
– Sportif olarak: adım sayısı ve mesafe takibi, harcanan kalori miktarı, hedef seçme
– uyku sürenizi ölçme ile uyku kalite takibi, titreşimle uyandırma.

T-Fit ile akıllı telefonunuzu birlikte kullanmak için Turkcell AppMarket ya da Google Play Store’dan Turkcell Fit uygulamasını indirmeniz gerekli.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments