HTC ‎Windows Phone 8S Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

608

htc-windows-phone-8x
Fabrika ayarlarına sıfırlama
Telefonunuzu ilk kez açmanızdan önce onu orijinal haline döndürmek için bir fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gerçekleştirin.

Telefonunuzu başka birine veriyorsanız veya telefonunuzun çözülemeyen sürekli bir sorunu varsa, fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi (donanımdan sıfırlama da denir) gerçekleştirebilirsiniz. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, hafife alınacak bir adım değildir. Karşıdan indirip yüklediğiniz uygulamalar da dahil tüm verileriniz ve özelleştirilmiş ayarlarınız geri dönüşümsüz olarak silinir. Telefonunuzun ayarlarını fabrika ayarlarına getirmeden önce tutmak istediğiniz veri ve dosyaları yedeklediğinizden emin olun.

Ayarlar yardımıyla fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlama
Fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu ayarları kullanmaktır.

Giriş ekranında sola kaydırın.
Ayarlar > hakkında’ya dokunun.
Telefonunuzu sıfırlayın öğesine ve daha sonra evet öğesine dokunun.
Telefon düğmelerini kullanarak fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlama
Telefonunuzu açamıyorsanız veya ayarlarına erişemiyorsanız, telefonunuzun düğmelerini kullanarak da fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Gücü kapatın.
SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini basılı tutun ve daha sonra hızlı bir şekilde GÜÇ düğmesine basın. Ekranda bir simge gördüğünüzde SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini bırakın.
Daha sonra sırasıyla aşağıdaki donanım düğmelerine basın: SES DÜZEYİ YUKARI > SES DÜZEYİ AŞAĞI > GÜÇ > SES DÜZEYİ AŞAĞI.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments