Samsung Galaxy A7 Yolda

795

Samsung-Galaxy-Alpha

Samsung son dönemde sadece plastik ve türevi materyallerle telefon modelleri üretmiş ve bu durum aslında bir çok kullanıcısı tarafından özensiz bulunuyordu. Tüm S serisini düşünecek olursak aslında konunun netliği ortaya çıkacaktır. Samsung bu duruma bir son vermek amacıyla ortaya koyduğu Alpha telefon modelinin devamı geliyor. A7 model ürünün detayları şimdiden ortaya çıkmaya başladı bile.

Burada özellikle belirtmek gerek ki tüm bu sızıntılar aslında Samsung tarafından Amerika ve Avrupa pazarlarında şirketin ürünlerine tüketici çekimi yapmak için tasarlanan ticari hamleler. Sızan detayların tasarım ve bağlantı seçenekleri ile ilgisi var.

İşte Samsung’un Galaxy Alpha serisine katılacak olan A7 ye ait ilk detaylar:
sam a7

 

Özeliklerden de anlaşalıcağı üzere A7  64 bitlik işlemcisiyle 1080p ekran kalitesindeki görüntüleri destekliyor olacak. Ekranın 5.2 inç olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 615 işlemciye sahip olacak A7 2GB of RAM ve 16GB lık depolama alanı gelecek. (12 GB kullanıcıların erişebileceği alan.)

Arka kamera 12 megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekebilecekken Full HD video kaydı da yapabilecek. Selfie artık bir sektör haline gelmişken Samsung bu alanı es geçemezdi ve işte sonuç: 5 megapiksel çözünürlüğe sahip ön kamera.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments