Motorola Ailesi İçin Android 4.4 KitKat

798

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/cepklinik/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 824

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/cepklinik/public_html/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 831

Motorola 4.4 DROID Mini, Maxx, Ultra ve Moto X için Android 4.4 KitKat güncellemesi
Motorola, Android KitKat 4.4 güncellemesini duyurdu. Nexus 5 ve diğer Nexus cihazlardan sonra ikinci sırayı almış gözüküyor Motorola böylece. Yüzde yüz Google ın sahibi olduğu Motorola nın güncelleme konusunda ilk olmasını beklemek yanlış olmazdı ama Google da bunu ilk sıradan değil ama ikinci sıraya koyarak gerçekleştirmişe benziyor.
Motorola Android 4.4 güncellemesi alacak cihazlarını Google + hesabında kısa bir açıklama ile duyurdu. Cihazların listesi ise şu şekilde; DROID Maxx, DROID Ultra, DROID Mini ve Moto X.
Motorola güncellemenin ne zaman gerçekleşeceğine dair bir söz vermiyor ancak uzak olmayan bir zaman diliminde gerçekleşeceğini bilmek güzel bir gelişme Motorola için.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments