Instagram’dan “Keşfet” Yeniliği

860

Sosyal medya mecraları içerisinde en çok vakit geçirilen ikinci platform olan instagram gelişmesine her geçen gün biraz daha ileri giderek devam ediyor. Sosyal ağ özellikle Facebook bünyesine geçmesinden sonra inovasyon çalışmalarına daha da fazla yer verdi ve kullanıcı sayısı da buna bağlı olarak büyük bir artış göstermiş durumda.

İnstagram fotoğraf paylaşım alanında yarattığı devrimle insanları nerede olurlarsa olsunlar fotoğraf çekmeye ve paylaşmaya iten akımların var olma sebebi. “Selfie” gibi neredeyse dilimize de girmiş kelimelerin doğduğu ortam.

Daha önce belirli sayıda fotoğraf önerisi getiren instagram keşfet bölümü artık kullanıcılara takip ettikleri ve beğendiği fotoğraflarla alakalı benzer fotoğraflar sunmaya başladı. Yeni özellik son instagram güncellemesinin ardından küresel olarak tüm kullanıcılar için aktif oldu.

Daha fazla paylaşım ve daha fazla kullanıcı ilkesinin şirketin genel vizyonu olduğu düşünüldüğünde platform içerisinde kullanıcıların daha fazla zaman geçirmesi için ilerleyen günlerde daha fazla yeniliklere ve güncellemelere şahit olacağımız aşikar gibi.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments