1Password şimdi Android’de

297

 

iOS ve iPad kullanıcıları tarafından beğenilerek kullanılan 1Password nihayet Android platformları cihazları için indirilebilir durumda. iOS işletim sisteminin en çok sevilen uygulamalarından birisi olan 1Password artık Android kullanıcılarının hizmetinde.
2012 yılında piyasaya çıkan 1Password uygulaması iOS kullanıcıları için en çok indirilen ve en çok kullanılan uygulamalardan birisi olma ünvanını taşıyordu. 1Password kullanılan tüm web siteleri ve hizmetler için kullanılan giriş bilgilerini tek bir platformda güvenle saklamanızı sağlayan alanında lider bir uygulama.
1Password iOS ortamında ücretli olan bir uygulama. Ancak uygulamanın geliştiricisi AgileBits Android platformu için bu uygulamayı ücretsiz olarak yayınladı. Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirilebilecek olan 1Password’un Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcıları tarafından da iOS ortamında olduğu gibi çok tercih edilenler arasında olacağı bekleniyor.
1Password tüm hizmetler için gerekli giriş bilgilerini tek bir ana ekranda topluyor ve sonrasında tek bir şifre ile kullandığınız hizmetlere şifre hatırlama derdi olmadan erişim sağlayabiliyorsunuz.
1Password 1 Ağustos tarihine dek ücretsiz olacak. Ancak bu tarihten itibaren sınırsız erişimli kullanım için ücrete tabi olacak.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments