Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır

29568

Instagram Güncelleme
Instagram güncelleme ekranı için hemen tıkla. Instagram’a yeni bir güncelleme daha geldi.Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır.Instagram yeni Zoom güncellemesiyle artık resim ve videoları daha yakından görmenizi sağlayacak.Her gün farklı bir özellik ile güncelleme yayınlayan firma bu sefer farklı bir güncelleme ile karşımıza geldi ve herkesi büyüledi diyebiliriz..

Instagram güncelleme (İOS) işlemi için tıklayınız
Instagram güncelleme (Android) için tıklayınız
Instagram videoları ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız
Android Cihazlar için Instagram Güncelleme
1-Google Play üzerinden uygulama güncelleme
Google Play üzerinden güncelleme yapmak istiyorsanız Google Play’a giriş yapınız ve hangi uygulamaya güncelleme geldiyse arama yapınız.Karşınıza o uygulama geldiğinde ise Güncelleme demeniz yeterli olacaktır.Daha sonra internet bağlantınızın hızına göre kısa sürede güncelleme işlemini bitirecektir.

Eğer güncellemelerin otomatik olarak güncellemesini istiyorsanız yada Otomatik güncelleme işlemini kapatmak istiyorsanız aşağıdaki görseldeki gibi kapatmanız yeterli olacaktır.

android-uygulama-guncelleme

2-APK dosyası ile Android Uygulama Güncelleme
Bu işlem ise android cihazınızda bulunan bazı ayarların açılması ile yapılan güncelleme işlemidir.APK dosyasını internet üzerinden bulmanız ve android cihazınıza data kablosu ile atmanız gerekmektedir.Daha sonra ise aşağıda verecek olduğumuz ayaları yaparak yeni güncelleme için APK dosyasını yükleme ile güncelleme işlemini yapmış olacaksınız.

android-bilinmeyen-kaynaklar

Menü tuşunu ya da Uygulamalar bölümünü kullanarak AYARLAR‘a gidin.Güvenlik’e basın ve Bilinmeyen Kaynaklar (Market üzerinden bilinmeyen uygulamaların alınmasına izin ver.

Bu iki işlem ile sadece güncelleme değil aynı zamanda android cihazınıza uygulama yükleme işleminide yapmış olacaksınız.

İOS-İphone-İPad Cihazlar için Instagram Güncelleme
“Ayarlar -> iTunes ve App Store” menüsüne giriş yapınız ve Otomatik indirmeler sekmesi altında ise “Güncellemeler” olarak giriş yapınız.Bu menü üzerinden istediğiniz güncellemeleri görebilirsiniz.Eğer güncellenmesi gereken bir uygulama varsa manuel olarak buradan güncellemeleri yapabilirsiniz.

iphone6s-uygulama-gu%cc%88ncelleme

NOT : Burada dikkat etmeniz gereken işlemlerden biriside internet bağlantısıdır.Eğer güncelleme sayısı fazla mutlaka güncelleme işlemini Wifi bağlantısı üzerinden yapmalısınız.Aksi halde kotanızdan gidecektir ve internet paketiniz kısa sürede bitecektir.Diğer bir durum ise şarj durumudur.Eğer şarjınız az ise lütfen şarja bağlayınız ve güncelleme işlemini şarjınız varken yapınız.Aksi halde uygulama yüklemede sorunlar çıkabilir hatalar ile karşılaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Adını vermeyen kullanıcı

Benim telfonun j7pirime ama telfonumda play store girdiğimde güncelleme tuşu yok uygulamayı aç yada kaldır tuşları var uygulamaları otomatik güncelleme açık ama yinede güncelleme gelmiyor