Vestel Venus V3 5580 Yazılım Güncelleme

1728

Vestel Venus V3 5580 Yazılım Güncelleme
Vestel firması beyaz eşya ve ev aletleri üzerinde gösterdiği başarıyı artık akıllı telefon pazarında aramaya başladı ve Venus serisi olan akıllı telefonları piyasaya çıkarmaya başladı. Genel olarak uygun fiyatta olan cihazlar arasında ise birçok yeni cihaz ile karşımıza geliyor. Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda ise bildiğiniz gibi birçok özelliği yazılımsal olarak geliyor ve kullanıcı dostu bir sistem olarak tanımlanabiliyor. Son olarak ise Turkcell ile bir anlaşma yaparak ortak olarak bir akıllı telefon bile piyasaya çıkardılar. Bildiğiniz Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yazılımsal olarak güncellemeler yada yeni yamalar çıkabiliyor. Tabi bunlar gerek güvenlik yamaları yada yeni özellikler iyileştiremeler olabiliyor.

Vestel Venus V3 5580 özellikleri
Vestel Venus V3 5580 modeli, MediaTek MTK 6753 işlemci ile geliyor. 8 çekirdekli olan bu işlemciye 3 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza eşlik etmekte. Telefonun hafızası MicroSD kart yardımıyla arttırılabiliyor. 5.5 inç boyutlu LTPS ekran 1920 x 1080 ekran çözünürlüğü sunuyor. Ekranın sahip olduğu yüzde 76.6 ekran gövde oranı ise dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.
Telefonun arka kısmında 3 LED flaşla desteklenen 16 Megapiksel çözünürlüklü kamera ve ön kısmında ise 5 Megapiksel çözünürlüğe sahip bir adet kamera konumlandırılmış. FM Radyo, kızılötesi portu gibi dikkat çeken detaylara ek olarak, 802.11 b/g/n desteği, 3000 mAh kapasiteli değiştirilebilir batarya gibi özellikler telefonun teknik detayları arasında yer alıyor.
İlk olarak ayarlar bölümüne giriş yapınız ve daha sonra hakkında bölümünden yazılım güncelleme bölümüne giriş yapınız.Burada yeni sürümü ara dedikten sonra indirilebilir bir yazılım varsa size söyleyecektir ve indirmeye başlayacaktır.Son olarak ise Yeniden Başlat ve Yükle dedikten sonra işlem başlayacaktır..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments