Vestel Venus V3 5570 Yazılım Güncelleme

1749

Vestel Venus V3 5570 Yazılım Güncelleme
Vestel firması beyaz eşya ve ev aletleri üzerinde gösterdiği başarıyı artık akıllı telefon pazarında aramaya başladı ve Venus serisi olan akıllı telefonları piyasaya çıkarmaya başladı. Genel olarak uygun fiyatta olan cihazlar arasında ise birçok yeni cihaz ile karşımıza geliyor. Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda ise bildiğiniz gibi birçok özelliği yazılımsal olarak geliyor ve kullanıcı dostu bir sistem olarak tanımlanabiliyor. Son olarak ise Turkcell ile bir anlaşma yaparak ortak olarak bir akıllı telefon bile piyasaya çıkardılar. Bildiğiniz Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yazılımsal olarak güncellemeler yada yeni yamalar çıkabiliyor. Tabi bunlar gerek güvenlik yamaları yada yeni özellikler iyileştiremeler olabiliyor.

Vestel Venüs v3 5570 fiyatı ve özellikleri
1299 TL fiyata sahip olacak olan ürün, 5.5 inç çözünürlüğünde Full HD IPS ekran ile geliyor. Ekran camı Gorilla Glass 3 ile korunan cihazın kalınlığı 8.2 mm, ağırlığı ise 152 gr.
Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisinden gücünü alan cihaz, 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip. Bu hafıza ayrıca microSD kart ile de artırılabiliyor.
Ön tarafta 8 Megapiksel, arka tarafta ise 13 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip olan Vestel Venüs v3’ün bataryası ise çıkarılabilir yapıda olan 2480 mAh’lik batarya olacak.
İlk olarak ayarlar bölümüne giriş yapınız ve daha sonra hakkında bölümünden yazılım güncelleme bölümüne giriş yapınız.Burada yeni sürümü ara dedikten sonra indirilebilir bir yazılım varsa size söyleyecektir ve indirmeye başlayacaktır.Son olarak ise Yeniden Başlat ve Yükle dedikten sonra işlem başlayacaktır..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments