Google Play Store v5.1.11 Güncellemesi

730

google play v.5.1.11

Google, Android işletim sisteminin son ve en yeni hali olan 5.0 Lollipop’u sunmasının ardından bir çok alanda yeniliklere ve değişikliklere gitmişti. Ve anlaşılan bu yeniliklerin devamı da gelecek. Google Android mağazası Play Store için v5.1.11 güncellemesini yayınlamaya başladı. Şu anda belirli kullanıcılara açılan güncelleme versiyonu bir kaç gün içerisinde global olarak tüm Android kullanıcıları için kullanılabilir olacak.

Yeni güncelleme ile Google Play Store’u daha işlevsel ve kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyor. Tam boy menüler, ve yeni eklenen ve içeriği geliştirilen benim hesabım sayfası kullanıcıların kişisel verileri ile ilgili detaylar içeriyor. Ayrıca bu alanda ödemelerinizi yapabileceğiniz bir alanda bulunuyor. Bu alan artık tamamen farklı bir sayfa şeklini almış durumda.

Google Play Store tasarım olarak da değişikliğe gitmiş durumda. Bir süre önce material design için zaten bir güncelleme geçiren Play Store bu son güncelleme ile şimdi baştan aşağı yenileniyor. Hesabım sayfası çok kullanışlı görünüyor.Burada tüm satın almalarınızın bir listesi var ve kolay ödeme yöntemlerini değiştirebiliyorsunuz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments