Apple iPhone 6′yı 9 Eylül’de Geliyor

281

iphone-mali-apple
Dünyayı değiştirebilen çok az marka vardır. Apple ise bu alanda kesinlikle ilk sıralarda yer alıyor. Rakiplerinin tüm ürünlerine rağmen elmanın farklı bir hegomanyasının olduğunu hiç kimse inkar edemez.

Apple iPhone modeli ile öyle bir etkiye sahip oldu ki lüksün ve kalitenin en iyi göstergesi olarak kabul görür hale geldi. Bütün akıllı telefon üreticilerinin dev ekranlı telefon modellerini piyasaya ardı ardına sürmeleri sonunda Apple’ı da harekete geçirdi belki bir nebze de olsa mecbur bıraktı.

2013 yılının sonlarında kesinleşen büyük ekrana sahip bir iPhone modelinin geleceği konusu artık nerede ise kesin. Apple’ın büyük ekranlı bir model üretimine yeni çıkaracağı iPhone 6 modeli ile başlayacak olması çok büyük olasılık. Re/code dan verilen habere göre Apple merakla beklenen iPhone 6 modelini eylül ayında gerçekleştireceği etkinlik ile 9 Eylül tarihinde duyuracak.

Apple’ın iPhone 6’yı 4,7 inç ve 5 inç ekrana sahip büyüklükte duyuracağı ise bir diğer söylenti. Bakalım Apple nasıl bir süpriz hazırlıyor sevenlerine.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments