Samsung Galaxy J5 Ekran Görüntüsü Almak

462

Galaxy J5 Ekran Görüntüsü Almak
Galaxy J5 Ekran Görüntüsü Almak Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan özelliklerden birisi Ekran Görüntüsü Alma işlemidir.Bu işlem aynı zamanda Samsung firmasına ait Galaxy J5 modelinde de bulunmaktadır.Ekranda birkaç tuşa kombine bir şekilde basarak yada belirli bir hareketle ekran görüntüsü alabilir ve bu ekran görüntüsünü istediğimiz gibi paylaşabiliriz.

Samsung Galaxy J5 Teknik Özellikleri
SM-J500F kod adlı Samsung Galaxy J5, 5 inç boyutunda 960x540px çözünürlükte ekran, 13 Megapiksel arka kamera, 5 Megapiksel ön kamera, 1.2 Ghz hızında 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 410 işlemci, Adreno 306 grafik işlemci, 1.5 GB RAM, MicroSD kart ile 32 GB kadar arttırılabilen 8 GB dahili depolama alanı, 2600 mAh çıkarılabilir batarya özellikleri ile gelecek.

galaxy-j7-ekran-goruntusu-alma

Tuşları kombine bir şekilde kullanarak Ses Kısma Düğmesi ve Home (Ana Ekran) Düğmesine birkaç saniye basarak bekleyiniz ve daha sonra fotoğraf çekme sesi ile işlem tamamlanmış olacaktır.Bu işlemden sonra Ekran görüntüsüne Galeri kısmına kayıt edilmiş olacaktır.

Bu işlem çoğu android cihazda geçerlidir ve neredeyse tüm samsung modellerinde ekran görüntüsü bu şekilde alınabilir ve otomatik olarak kayıt edilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments