Türk Telekom Selfy Mor XL Paketi Nasıl Yapılır

654

Türk Telekom Selfy Mor XL Paketi
Selfy’nin Mor XL Paketi’nde ayda 39 TL’ye 11GB’a kadar cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor!

Üstelik bu paketteki Selfy’lilere Türk Telekom Müzik Premium, Playstore’dan İndirim ya da Tivibu Go Sinema paketinden biri de hediye! Sonraki ay yine aynı faydayı seçebilir ya da dilersen farklı bir faydadan da yararlanabilirsin.

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Mor XL Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 39 TL’ye yararlanabilirsin.

*11 GB cepten internet hakkının 5 GB’ı 21.00-09.00 arası kullanımlarda geçerli olup otomatik olarak hattına tanımlanır, 1 GB’ı ise Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası kapsamında sunulmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için MOR HEDIYE yazıp 4545’e göndererek kayıt olmak ve her ay hattına tek seferde 25 TL veya üzeri TL yüklemek gerekmektedir.

** Tivibu Go Sinema paketinden şifre alarak faydalanmak için MOR TV, Playstore’dan indirim kodunu almak için MOR OYUN veya Türk Telekom Müzik Premium Üyelik’ten şifre alarak faydalanmak için MOR MUZIK yazıp 4545’e sms gönderebilirsin.

Selfy’nin Mor XL Paketi’ne katılmak için faturasız hattından MOR XL yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Paketi alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için MOR XL TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
Selfy’nin Mor XL Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 39 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 45 TL’dir.

Türk Telekom Müzik Premium Üyelik şifresi için MOR MUZIK yazıp 4545’e sms göndermen gerekiyor.
Aldığın Türk Telekom Müzik Premium pin kodu ve aktivasyon şifresini http://www.turktelekommuzik.com ya da TÜRK TELEKOM Müzik Android mobil uygulamasındaki “Premium’a Geç” alanında bulunan “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” alanına girerek kullanmaya başlayabilirsin. Kampanya şifreni aldıktan sonra Türk Telekom Müzik üzerinden müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.
Türk Telekom Müzik Premium üyeliğinin geçerlilik süresi 1 aydır.
Zaten TÜRK TELEKOM Müzik Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments