Türk Telekom Günlük İnternet Paketleri

1530

Türk Telekom Günlük İnternet Paketleri
Türk Telekom hattınız varsa yada yeni bir Türk Telekom hattı sahip olmak istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok internet paketi var. Bunlar ister günlük, haftalık yada aylık olarak paket satın alabilirsiniz. Genel olarak ise tercih edilen paketler ise aylık paketler yada komple olan paketlerdir. Bildiğiniz gibi internet artık günümüzün en çok kullanılan iletişim ağı olarak tanımlayabiliriz. Türk Telekom ise bu konuda gayet başarılı ve ülkemizin en büyük internet ağına sahip diyebiliriz. Türk Telekom hattınız varsa ve internet paketi satın almak istiyorsanız istediğiniz şekilde paket satın alabilirsiniz. Bu konumuzda Türk Telekom Günlük İnternet Paketleri nelerdir yada Türk Telekom Günlük İnternet Paketlerini nasıl satın alabilirsiniz onları anlatmak istiyoruz.


Türk Telekom 100 MB Günlük İnternet Paketi
Cepten Günlük 100MB İnternet paketini sadece 1,9 TL ödeyerek almak için GUN yazip 5555 ‘e göndermeniz yeterli.
Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi İnternet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. 100 MB Günlük İnternet Paketi için GUN yazıp 5555e gönderebilir ve 100 MB internet Paketini satın alabilirsiniz.

Türk Telekom 1 GB Günlük İnternet Paketi
Cepten Günlük 1GB İnternet paketini sadece 6 TL ödeyerek almak için GUN1 yazip 5555 ‘e göndermeniz yeterli.
Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi İnternet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Türk Telekom Günlük 1 GB İnternet Paketini satın almak için GUN1 yazıp 5555e gönderiniz.
Not : Paketleri Sorgulama için KALAN HAFTA1 yazıp 5555’e SMS göndererek İnternet Paketleri’nde kalan miktarı ücretsiz sorgulayabilirsiniz. Bu servis ücretsizdir. Paketlerin Paket aşım ücreti 2KR/100KB’dir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments