General Mobile GM 5 Zil Sesi Nasıl Yapılır

4938

TELPA firmasının son olarak piyasaya çıkardığı akıllı telefonlardan biriside General Mobile GM 5 modeli. Fiyatı olarak diğer cihazlardan daha uygun fiyatta olan General Mobile GM 5 özellikleri ilede yeni kullanıcılar için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.
General Mobile GM 5 Özellikleri
Gorilla Glass 4 ekran korumasının yer aldığı ürün, 13 Megapiksel arka kamera ve 5 Megapiksel ön kameraya sahip.
GM 5’in diğer özelliklerine baktığımızda; 64 bit destekli Snapdragon 410 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği ve çıkartılabilen yapıda 2500 mAh yapıda bataryayı görüyoruz.
Cat 4 seviyesinde LTE modem ile 150 Mbit hızında 4.5G desteği sunan GM 5, FM Radyo desteğine de sahip.

General Mobile GM 5 Zil Sesi Nasıl Yapılır
General Mobile GM 5 modelinde kullanıcıların yapamadığı ve yapmak istediği durumlardan birisi cihazda melodi yani çalan zil sesinin nasıl değiştirileceğidir. Bu işlemi yapabilmek için Google Play üzerinden cihazımıza bir uygulama indirmemiz gerekmektedir. Google Play üzerinden seçeneceğiniz bir Dosya Yöneticisi uygulaması ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.. Bizim seçtiğimiz Dosya Yöneticisi uygulaması ise ise ES Dosya Yöneticisi uygulaması. ES Dosya Yöneticisi uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

ES Dosya Yöneticisi
ES Dosya Yöneticisi
Developer: ES Global
Price: Free

General Mobile GM 5 Zil sesi yapmak için ise Dosya Yöneticisi uygulaması ile telefonda bulunan müzikleri Taşımanız yada Kopyalama yapma işlemi ile Ringtones klasörü içerisine atmanız gerekmektedir. Yani siz Ringtones klasörüne müzikleri attığınız zaman otomatik olarak Zil Sesi olarak eklenecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments