Android İçin HD Video Oynatma Programları

4984

android-telefonlarda-mesaj-silmek

Artık bilgisayarlarda izlediğimiz filmleri yeni nesil cep telefonları sayesinde telefonlarımızda izleyebiliyor ve indirebiliyoruz.Videonun kalitesine göre ve türüne göre bu işlem biraz daha değişiyor.Yani sadece internetimizin olması bazen yetmeyebiliyor ve istediğimiz videoları istediğimiz gibi oynatmamız gerekebiliyor.

Telefonumuza yüklediğimiz yüksek kaliteli videoları ve filmleri oynatmak için telefonumuzdaki uygulamalar yetmeyebilir.Bu işlem için biraz daha farklı sadece bu videolar için yazılmış uygulamaları kullanmamız gerekebilir.Bizde sizler için birkaç video izleme programını inceledik.

1-HD Video Oynatıcı
HD video oynatıcı kolay android telefon çalar, video kamera, TV şovlarını, filmleri, müzik videoları, MTV ve telefonunuzdaki diğer cep telefonu kayıtlı video dosyalarını oynatmak kolayca desteklemek için güçlü bir video çözme yetenekleri vardır.
Desteklenen video formatları: avi, m4v, mp4, wmv, flv, mpeg, mpg, mov, rm, vob, asf, mkv, f4v, ts, tp, M3U, M3U8
Tuş fonksiyon puan:
Telefondaki tüm video dosyalarını 1, otomatik tanımlama
2, HD oynatma video dosyalarını;
3, thumbnail video dosyasının içeriğini görüntülemek
4, duraklatma işlemi oyun, yeniden adlandırma, dosyaları silmek;
FLV dosyaları 5, playback plug-in Flash Player yüklemeniz gerekmez;

2-KMPlayer (HD Video,Media,Free)
Bilgisayarlarda da bildiğiniz gibi başarılı bir video izleme uygulaması olan KMPlayer video uygulamasıda mobil platformdada gayet başarılı ve kullanışlıKMPlayer dünyanın en iyisidir ve dünyanın dört bir köşesinden 300 milyon insan tarafından seçilmiştir.KM oynatıcı her çeşit video dosyasını destekleyen ve oynatan ücretsiz bir kodaçımı medya oynatıcısıdır.

KMP tarafından desteklenen vidyo formatları
-3gp, 3gp2, 3gpp, amv, asf, avi, axv, divx, dv, flv, f4v, gvi, gxf, m1v, m2p, m2t, m2ts, m2v, m4v, mks, mkv, moov, mov, mp2v, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, nsv, nuv, oga, ogg, ogm, ogv, ogx, spx, ps, qt, rec, rm, rmvb, tod, ts, tts, vob, vro, webm, wm, wmv, wtv, xesc.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments