General Mobile Discovery 2 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

1397

Son zamanlarda akıllı cihazlarda heralde ençok ses getiren telefon olarak General Mobile Discovery modeli dersek pekde hata yapmış olmayız.Özellike cihaz fiyatı olarak kullanıcıya en büyük avantajı sağlayan bu cihaz diğer model ve markalara göre yüksek satış oranları kırdı diyebiliriz.

İlk telefonda başarıyı büyük oranda sağlamış olan General Mobile diğer 2 farklı modelinden sonra General Mobile Discovery 2 modelinide piyasaya çıkarağını ve kullanıcılarının dikkatini tekrar üzerinde çekmesini sağladı.General Mobile Elite modelide diğer cihazlara biraz pahalı olması bile kullancıyı etkilemedi ve General Mobile Discovery 2 modelinin fiyatını makul bir fiyat olarak 800-850 TL gibi çıkacağını duyurdu.

İlk modelinde biraz geç olsada kullanıcılarına KitKat 4.4.2 yazılımını sunması diğer markalara göre büyük bir avantaj sağladı diyebiliriz.General Mobile Discovery 2 ile birlikte bu yazılım üzerinde geliyor ve sadece yeni güncellemeleri bekliyorsunuz.Kamera özellikleri bakımından ilk cihazda birkaç yazılımsal kamera sorunu olmasına rağmen güncellemelerle bu sorunlarda giderilmiş oldu.General Mobile Discovery 2 ile birlikte 13 MP bir kamera ve 5″ ekranda 720P çözünürlüğe saip bir ekranla karşınız geliyor.Özellikle çözünürlük kısmında çoğu modele göre fark atacak 441 PPI bir değer görülmektedir.

Cihaz üzerinde 2 GB Ram ve 16 GB Rom bellek ile çıkıyor. 8 X 2GHZ True Octa Core işlemci ile bir önceki cihaza göre daha hızlı olacağı görülüyor.Batarya konusunda ise 2500 mAh olarak çıkıyor.Bu batarya ne kadar yeterli olur bilinmez ama kullanılmaya başladığı zaman ortaya çıkacaktır.

Diğer özellikleri ise 1080P Full HD video çekim,LED flash kamera 1080P HD ön kamera Gorilla Glass 3 Ekran ile karşımıza gelecek.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments