TomTom Go Türkiye’de

355

tomtom-go-3

Navigasyon denilince akla ilk gelen dünyaca ünlü firmalardan birisi olan TomTom, son ürün olan TomTom Go serisini Türkiye piyasasına çıkardı. TomTom Go serisinde en dikkat çekici özellik ise kullancıılar için zaman ve kolaylık sağlayan en kısa rotayı sunması. Bu şirketin bu seride en üzerinde durduğu nokta.

Bu serideki cihazlar Ömür Boyu TomTom Traffic özelliğinin kullanılabilmesi için Bluetooth destekli ve aynı zamanda internet bağlantılı hatta sahip bir akıllı telefonunuzun bulunması gerekiyor. Bu sayede TomTom Go gerçek zamanlı, kullanıcıyı yanıltmayan verileri internet üzerinden alarak en hızlı rotayı görüntüleme imkanı sağlıyor.

10 metreye kadar hassasiyetle doğru trafik bilgisi sunan cihaz bu işlem için, tüm dünya genelinde doğru haritalanmış yolların % 100’ünü ve 400 milyon GPS sinyalinden gelen verileri kullanıyor. Verilerin her 2 dakikada bir güncellenmesi ise bir başka güzel yan.

Son seri olan TomTom Go cihazlar ile birlikte Ömür Boyu Ücretsiz Harita Güncellemsi sunuluyor. Bu sayede bu teknoloji harikası cihazlar kullanım süresi dolana dek yılda en az 4 defa güncellenme imkanına kavuşuyor.

TomTom Go özelliklere kısa bir bakış:

– Akıllı rota planlama
– Zengin arayüz ve basitleştirilmiş kullanıcı etkileşimi
– Ekranla uzaklaştırma / yakınlaştırma yapabilme
– 3 boyutlu haritalar
– Sesli kontrol
– Rota göstergesi
– Hızlı arama
– Sık kullanılan adresler
– Alternatif rota planlama
– Haritalama hata bildirme

TomTom Go 3 farklı inçteki ekran seçenekleri ile geliyor. 4, 5 ve 6 inç ekrana sahip olan TomTom Go 499 TL den satışa sunulacak.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments