Samsung Galaxy Tab S Ülkemize Satışa Sunuldu

387

Samsung Galaxy ailesinin yeni tableti Galaxy Tab S, ülkemizde satışa sunuldu. Galaxy Tab S 8.4 inç ve 10.5 inç olarak iki farklı model ile piyasada yer alıyor. Renk seçimi olarak beyaz ve titanyum bronz seçeneklerine sahip.
Cihaz Samsung’un bu zamana kadar ki üretmiş olduğu en hafif ve en ince tablet olma özelliğine sahip. Ayrıca Super AMOLED ekranı ile diğer LCD cihazlara açık ara fark atan Galaxy Tab S, beklentilerin çok üzerinde müthiş bir ekran görüntüsüne sahip. Samsung Galaxy Tab S 100.000 : 1 gibi çok yüksek bir kontrast özelliğine sahip ve bu kontrast oranı ile siyahları daha koyu, beyazları daha parlak yapan keskin bir görüntüye hakim.
Galaxy Tab S LCD ekranlı tabletlere göre Super AMOLED ekranı ile daha az enerji kullanmı sağlayarak yüksek bir pil ömrüyle karşımıza çıkıyor. Ağırlık olarak 10.5 inç olan modeli 465 gram iken 8.4 inç olan modeli 294 gram olarak hafif olması açısından dikkatleri üzerine çekiyor. Cihazın 10.5 inç’lik modeli 1.199 TL olarak 8.4 inç’lik modeli ise 999 TL olarak tüketiciyle buluşuyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments