Telpa Garanti Kapsamında Cihaz Gönderimi Nasıl Yapılır?

2437

Son zamanlarda General Mobile cihazı ile adından en fazla söz ettiren firma Telpa oldu diyebiliriz.Bildiğiniz gibi General Mobile cihazı ile büyük satış rakamlarına ulaşan firmabüyük bir çıkışa geçti.Her ne kadar iyi olsada cihaz için bazı sıkıntıları bulunuyor.En çok yaşanan sıkıntı ise şarj soketi arızasıdır.Peki böyle bir arıza olduğunda Telpa servise nasıl gönderebilirsiniz.

Cihazı aldıktan sonra faturası kesildikten sonra garanti süresi başlar ve bu süre 2 yıldır.Cihazı garantiye yollamak istediğinizde garanti belgesi yada garanti belgesinin okunaklı bir kopyası ile yollamanız gerekmektedir.

Cihazımı Telpa’ya(yada başka bir garanti firması) nasıl ulaştırabilirim ?
Cihazınızı Telpa.com adresindeki servis noktalarından sizlere en yakın olan adrese teslim edebilirsiniz ayrıca Türkiye’nin her yerinden Telpa’ya ulaşabilmek mümkün MNG kargo veya Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak Telpa merkez servisine gönderebilirsiniz.

Hangi saatlerde Telpa’ya ulaşılır ?
Hafta içi 8.30-22.00 hafta sonları ise 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir bu saatler arasında ulaşabilirsiniz.

Cihazım servisteyken nasıl kontrol edebilirim
Cihazınızın servisteki durumunu www.telpa.com adresinden “cihaz takibi” kısmından 7/24 kontrol edebilirsiniz.

Garanti Belgem yok garantiden yararlanılabilir mi ?
Tabi yararlanılabilir.Cihazın garanti durumu İMEİ ile kontrol edilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
musa

general mobile android one cep telefonu kamera sorunu ve şebeke problemi Telefonun yazılımından kaynaklı arka kamera yok sorununu ve şebeke problemini kapak da bulunan catlaktan dolayı yapmadılar. Önce 170 TL’ye ön paneli değiştircekmişim daha sonra yazılım problemlerıne bakcaklarmıs. Böyle bir servis olmaz. Telefonları nasıl bunlara emanet ediyorlar anlamıyorum. Bir daha Telpa garantili telefon almam