Android İçin Kelime Oyunları

941

Eski atari oyunlarından yada gazetelerdeki bulmacalardan sonra artık kelime oyunları eskisi gibi değil akıllı telefonlarımızın vazgeçilmezi oldu diyebiliriz.Tabu, Scrabble gibi oyunlar ile vazgeçilmezi olan bu oyunlar eğlenip vakit geçirmeniz için en iyi yöntem diyebiliriz.Bu oyunlar sayesinde hem eğlenip hemde yeni kelimeler öğrenebiliriz.

Daha önceden gazete ve bilgisayar oyunlarında oynayabildiğimiz bu oyunları artık cep telefonlarımızda oynayabilir ve en ideal oynanabilir oyunlar olarak görülüyor.

Biz de bugün Cepklinik ekibi olarak sizler için Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kelime oyunlarını derledik. Hem Türkçe hem de İngilizce kelime oyunları olduğundan iki kategoriye ayırdık.

kelime-oyunlari-android
Harf Yağmuru
Harf Yağmuru oyunu size anlatcağımız ve herkesin oynayabileceği güzel oyunlardan biridir.Oyunda amacınız bir kare içinde size sunulan harflerden anlamlı kelimeler türetmeye çalışmak.Oyunda bulmaca modu ve süreli mod olmak üzeri iki farklı oyun seçeneği bulunmaktadır.Ekrandaki harfleri kullanarak kelimeler türtmeniz gerekiyor.Tabi oyunda belirli bölümlerde size yardımcı olabilecek bomba ve yıldızlı gibi farklı yardımcı unsurlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.

android-kelime-oyunu-indir
Kelime Bul
Herkesin oynayabileceği ücretsiz ve vakit geçirmenizi sağlayacak eğlenceli bir oyundur.Oyundaki ama ise sürekli olarak dönen bir oyun tahtasının harflerle anlamlı kelimeler bulmak olacaktır.bu oyunda hem zamanla hemde diğer oyuncularla karşılaşıyorsunuzen yüksek puanı alanlar liderlik listesinde yer almaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments