Turkcell T80 Radyo Var mı?

113

Turkcell T80 Radyo Var mı
Turkcell T80 kolay kullanımlı arayüzü, ince tasarımıyla dikkat çekiyor. Telefonun 3 boyutlu (3D) fotoğraf çekme özelliği sunan çift arka kamerası ile görüntüler çok daha canlı hale geliyor. Cihazın en büyük özelliği olan çift kamera tarafında, otomatik netleme, derinlik efekti ve istenen noktaya odaklanma gibi fotoğrafçılık özellikleri sunuluyor. Cihazın ön yüzündeki 13 megapiksellik kamerası, flaş sayesinde karanlık ortamlarda da kolayca selfie çekimi yapabilmenize olanak sağlıyor. 7.7 milimetre inceliğe sahip olan telefon, altın sarısı ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Yekpare metal kasadan oluşan akıllı telefon, bunlara ek olarak parmak okuyucu sensör ile de dikkat çekiyor.

5.2 inç boyutlarında bir ekrana sahip olan T80, Full HD, yani 1920 x 1080 çözünürlük değeri sunuyor. Bunun dışında 2 GB RAM kapasitesi ile dikkat çeken cihaz, Snapdragon 8940 işlemci modeli kullanıyor.
Tüm bunların yanında 16 GB dahili depolama alanı sunulurken, bu hafızayı 128 GB seviyesine kadar arttırabiliyorsunuz.
Cihaz 2730 mAh‘lık bir batarya kullanıyor. Cihazın 400 saate kadar bekleme süresi sunarken, 7 saate kadar da konuşma süresi sunuyor.

Konumuzda olduğu gibi Turkcell T80 modelinde Entegre olarak Radyo özelliği bulunmaktadır. Yani sadece internet üzerinden değil kulaklığı taktığınız zaman cihazın kendi özelliği ile Radyo dinleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments