Google Messenger : Mesajlaşmanın Yeni Adı

252

Android dünyasının nimetlerinden faydalananlar bilirler Google sms platformuna gerken önemi uzun süredir göstermiyordu. Google sms plaformu için Hangouts’u aktif hale getirmiş olsa da bu çoğu zaman zahmetli bir iş olmaktaydı. Kullanıcılardan gelen öneriler ve yeni Material Design’a uygun olarak Google bugün sms kullanımını kolay ve zevkli hale getirecek bir uygulama olan Google Messenger’ı Google Play’de kullanıma sundu.

Google Messenger sadelik ve kolaylığın sağladığı hızı en iyi şekilde kullanmak üzerine tasarlanmış bir uygulama. Uygulamayı indirdikten sonra sizin de aynı izlenime kapılacağınızdan eminiz. Google yeni sms mesajlaşma uygulamasında Hangouts’da varolan yavaşlık ve bir dizi diğer sorunu ortadan kaldırmış durumda. Google Messenger telefon üzerinde herhangi bir yavaşlamaya sebep olmadan daha hızlı bir kullanım ve verim sağlama garantisi veriyor.

Uygulamada Google’un Gmail in yerini alması muhtemel son uygulaması olan Inbox ile benzerlikler olduğunu söylemek gerek. Tasarımdan içeriğe dek bir çok nokta Inbox’dan esintiler taşıyor. Sınırsız emoloji ve rengarenk tasarımın yanında hızlı fotoğraf paylaşım imkanı Google’dan beklenen şeylerin bir yansıması adeta. Google Messenger’ı kullanmak istiyorsanız Android 4.1 ve üzeri bir sürüme sahip olmanız yeterli. Renkli ve can alıcı sadeliği ile Google messenger’ı seveceksiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments