General Mobile Discovery’e Android 4.4 KitKat Güncellemesi

692

Genaral Mobile Discovery sunduğu özelliklere ve rakiplerine bakacak olursak uygun fiyatlı akıllı telefonlar arasında ciddi bir başarı yakalamış durumda. Ülkemizde de belli sayıda bir kullanıcı profiline sahip General Mobile Discovery ülkemizde yakaladığı satış başarısını arttırma azminde olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

kitkat

[tps_header]General Mobile Discovery kullanıcılarının uzun zamandır merakla beklediği Android 4.4 KitKat güncellemesi nihayet dün yani 28 Kasım 2014 tarihinde yayınlandı. Telefonlarına gelen sistem mesajında kullanıcılar şu mesajla karşılaştılar; “ KitKat Güncellemesi (28 Kasım 2014): Telefonunuz daha hızlı, daha gelişmiş, daha güvenli olan Android 4.4 KitKat sürümüne yükseltilecektir.”[/tps_header]

 

Yalnız özellikle belirtmemiz gereken nokta şu ki güncellemeyi yüklemek isteyen kullanıcılar telefonlarında bulunan verilerinin sileneceğini bilmeliler. Yükleme  öncesinde telefonlarında bulunan veriyi başka depolama noktalarına veya bulut ortamına aktarmaları yararlarına olacaktır.

Android 4.4 KitKat sürümüne güncelleme yaparken dikkat edilecekler:
-Telefonun batarya gücünün yüksek değerlerde olması, mümkünse %50 den fazla
-Güncelleme dosyası 650 MB boyutunda olduğu için hücresel veri yerine Wi-Fi seçeneğini tercih edin. Bu aylık internet kotanıza yardımcı olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments