Turkcell T80 Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

1429

Turkcell T80 Teknik Özellikleri
Turkcell T80, çıkarttığı cihaz ile ortalama bir kullanıcı kesimine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Hatta daha çok fotoğraf çekmeyi seven kişilerin oldukça ilgi odağı olabileceğini de söyleyebiliriz. Çünkü işlemci, grafik özelliklerine ve RAM kapasitelerine baktığımızda yüksek derecede oyun kullanımını zorlayacak olduğunu görüyoruz. Ama bir yandan da aksine telefonda bulunan çift ana kamera ile ve ön taraftaki 13 MP değerindeki selfi kamerasına göre fotoğraf çekmeyi seven ve daha başka türden fazla özellik beklemeyenler için oldukça tercih sebebi olarak görülebilir. Bu bağlamda son zamanların teknoloji piyasalarında bulunan diğer telefonlara da baktığımızda T80’nin çıkış fiyatına göre var olan özelliklerin kayda değer olabildiğini söylesek yalan olmaz.

Turkcell T80 Görüntülü Konuşma

Turkcell T80 ile görüntülü konuşma yapmak isteyenler arama ile görüntülü konuşma yapamıyor yani şebeke üzerinden görüntülü arama yok.. Turkcell T80 ile görüntülü konuşma yapmak istiyorsanız 3. parti uygulamaları tercih etmeniz gerekmektedir. Bizde sizler için görüntülü konuşma yapmak isterseniz aşağıdaki bazı uygulamaları yada en çok kullanılan uygulamaları seçtik.
Peki görüntülü konuşma yapabilmek için hangi uygulamalar yüklenebilir onları inceleyelim

1- WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın.
Özellike Facebook satın almasından sonra büyük gelişmeler ile kullanıcılarına sunuldu. Tabi uygulamanın karşı tarafdada yüklü olması gerekmektedir.

Messenger
Messenger
Price: Free

2- Tango Mesaj, Ses & Görüntü

Ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar yapın. Ücretsiz metin mesajları gönderin ve fotoğraf, video ve durum güncellemeleri paylaşın. Uzaktan ve yakından yeni arkadaşlar edinmek için profil kartları arasında geçiş yapın ya da öne çıkan görüşmelerden birine katılın. 300 milyonunun üzerinde kişi, yakınlarında bulunan ve dünyanın farklı noktalarındaki insanlarla bağlantı kurmak için Tango kullanıyor. Tabi uygulamanın karşı tarafdada yüklü olması gerekmektedir.

Tango - Canlı Yayın & Sohbet
Tango - Canlı Yayın & Sohbet
Developer: Tango
Price: Free

3- Viber Messenger

Viber, internet bağlantısı aracılığıyla (Wi-Fi veya mobil veri*) dünyadaki herhangi biriyle bağlantı kurmanı sağlayan ücretsiz bir messenger uygulamasıdır. Viber messenger ile arkadaşlarına ve ailene mesaj gönder.
Havalı çıkartmalar ve emojilerle kendini ifade et, fotoğraf ve video paylaş. Ücretsiz messenger, ister sesli arama ister arkadaşlarınla canlı görüntülü sohbet için uluslararası telefon aramalarını ücretsiz olarak yapmanı sağlar Tabi uygulamanın karşı tarafdada yüklü olması gerekmektedir.

4- Google Duo

Google’a ait online görüntülü sohbet uygulaması Duo, kazandığı yeni özellikle çok daha kullanışlı hale geldi. Android Police’e göre Due artık uygulamaya sahip olmayan veya kayıtlı olmayan kişiler ile görüşme yapabilmenizi sağlıyor. Aramanın diğer ucundaki kullanıcılar isterlerse arayan kişiyi engelleyebiliyorlar. Google bu özellik sayesinde Duo’nun hızla yaygınlaşmasını umuyor. Tabi uygulamanın karşı tarafdada yüklü olması gerekmektedir.

Google Meet
Google Meet
Developer: Google LLC
Price: Free

Burada sizler için görüntülü konuşma yada sesli arama yapabilceğiniz Google play üzerinden en çok indirilen uygulamalardan 4 tanesini seçtik. Daha farklı uygulamalar üzerinden de görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments