2014 En İyi iOS Uygulama ve Oyunları

2785

app store

Google’ın Play Store‘da yer alan yılın en iyi uygulamalarını yayınlamasının ardından Apple‘da App Store‘daki yılın en iyi uygulama ve oyunlarını yayınladı. Çeşitli kriterlere göre sıralanan listeye girebilen uygulamalar popürlerlik, kullanışlılık, kullanıcı yorumları gibi etkenlerden geçiyorlar.

App Store Türkiye’deki yılın en iyi uygulamaları ve oyunlarını şöyle sıralamak mümkün;

Replay-banner-800px

1- Replay
Dünya genelinde ve Türkiye de milyonlarca kullanıcı tarafından indirilen video düzenleme uygulaması olan Replay yılın uygulaması seçildi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2- Elevate
Bu uygulama en basit tanımla beyin egzersizleri yapmanızı sağlayan birbirinden güzel seçenekler içeriyor. iOS kullanıcısı iseniz ve hala denemediniz ise kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz.

Threes

3- Threes!
iOS işletim sistemi üzerinde yılın oyunu ne derseniz işte sorunuzun cevabı, Threes. Ücretli bir oyun olmasına rağmen iOS platformu üzerindeki diğer ücretsiz oyunlara göre çok daha fazla başarı elde etti.

Leo

4- Leo’s Fortune
Konsol oyunları seviyorsanız bu oyun tam da bunun mobil versiyonu olarak dizayn edilmiş. Ayrıca belirtelim ki Leo’s Fortune oyunu Apple Design Awards 2014’ün kazanan şanslı oyunları arasında da yer aldığını söyleyebiliriz.

14 en iyi ios oyun

14 en iyi ios uygulama

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments